تبلیغات و افزایش فروش
خانه / آنچه در آرایشی20 می خوانید / آموزش ساده و سریع پیچیدن و فر کردن مو با بابلیس

آموزش ساده و سریع پیچیدن و فر کردن مو با بابلیس

نحوه پیچیدن مو با بابلیس

اگر دوست دارید در مجالس موهای فر و حالت دار داشته باشید نیازی به آرایشگاه رفتن نیست زیرا فر کردن موقت موها با بابلیس قابل انجام است که کاملا راحت و آسان است. اگر دوست دارید موهایتان فر درشت باشد از بابلیس های بزرگتر استفاده کنید اما اگر فر ریز میخواهید از بابلیس های کوچک استفاده کنید.پیچیدن مو با بابلیس

پیچیدن مو با بابلیس

در این بخش به خانم ها و دخترخانم ها آموزش میدهیم که چگونه موهای خود را بابلیس بکشند تا موهای فر و خوش حالتی داشته باشند.

روش پیچیدن مو با بابلیس

 

اولین کاری که میکنید این است که موها را به خوبی شانه کنید در این زمان بابلیس را به برق بزنید تا به خوبی گرم شود زیرا برای حالت گرفتن موها باید بابلیس حسابی داغ شود, اگر دفعه اول تان هست که با بابلیس کار میکنید دستکش بپوشید تا نسوزید.

موها را به ۴ قسمت تقسیم کنید و گیره بزنید, این کار باعث میشود تا موهایتان را بطور منظم فر منظم کنید و حین کار موها با هم قاطی نشوند. سپس گیره یک قسمت از موها را باز کنید و شروع با بابلیس کشیدن کنید, از نوک موها شروع کنید به پیچیدن دور بابلیس و تا بالا ادامه دهید کمی بابلیس را در این حالت نگه دارید تا موها به خوبی حالت بگیرند پس از ۷ ثانیه بابلیس را باز کنید و به این قسمت از مو که فر شده تافت بزنید.

مراحل گفته شده را برای تمام موها انجام دهید, به این صورت که قسمت های کوچکی از مو را بگیرید و دور بابلیس بپیچید پس از ۷ ثانیه باز کنید و تافت بزنید. جلوی موهایتان را هر طور که دوست دارید درست کنید میتوانید فرق وسط باز کنید و یا فرق کج, بعد از اتمام کار و فر شدن تمام قسمت های مو دوباره تافت بزنید تا ماندگاری فر موها بیشتر شود.

به همین سادگی توانستید موهایتان را در چند دقیقه کوتاه بابلیس بکشید, این مدل مو برای مجالسی مانند عقد, عرسی, تولد و … مناسب است .

از مزایای این بابلیس میتوان به سرعت عمل در استفاده از ان اشاره کرد که میتوانید این بابلیس رو با فشردن دکمه زیر تهیه کنید

مشاهده انواع بابلیس

اشتراک گذاری کنید:

درباره‌ی مهندس درویش زاده پشتیبان لاین استور

همچنین ببینید

کرم بدن ابریشم و مروارید بیوآکوا

فواید کرم بدن ابریشم و مروارید بیوآکوا

فواید کرم بدن ابریشم و مروارید بیوآکوا با سلام به همراهان عزیز آرایشی بیست  از مهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *