تبلیغات و افزایش فروش
خانه / آنچه در آرایشی20 می خوانید / مقالات / انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

شاید بـرای شما اتفاق افتاده باشد که دوستتان را دیده باشید که پیراهنی صورتی به تن کرده و توسط اطرافیان مورد تحسین، تـمجـید و تـوجه فـراوان قـرار گرفته باشد. شما نیز به تبـع او تصـمیـم گرفتـیـد کـه پیراهنی به همان رنگ تهیـه کـرده و بـر تن کنید. اما بعد از اینکار مورد تمسخر و ریشخند دیـگـران قــرار گرفته و همان نگاههای پیشین نیز از شما برگردانـده شـد و در نتیجه آنها را از تن درآورده و لباسهای مشکی، آبی و خاکستری قبلی خود را پوشیدید. اگر می خواهید بدانید که چرا آن پیراهن صورتی مناسب شمـا نبود و چرا این به آن معنا نـیست که دیـگر نـباید لـباسهای رنـگی بپوشید، به ادامـه مقاله توجه کنید. رنـگ پوست شـما چه تیره باشد،چه روشن وچه درمیان این دو، می توانید رنگی مناسب برای لباس خود انتخاب نمایید.

بنا به گزارش آکاایران : افراد تیره پوست معمولا دارای چشمان و موهای مشکی یا قهوهای تیره می باشند که در این صورت باید لباسی را انتخاب کرد که با رنگـهای تـیره مـغایرت داشـتـه بـاشـد. این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می گردد.

 

رنگهای مناسب برای این گروه

 

– صورتی
– سفید
– خاکی
– آبی ملایم
– طوسی روشن
رنگهای نا مناسب این گروه
– مشکی
– قهوه ای تیره
– فیروزه ای
– سبز یشمی
– قرمز تیره

 

اگر جزء این دسته افراد هستید از پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره خودداری کنید. از آنجایی که رنگ مشکی و آبی تیره مــعـمولا به عنوان لبـاس رسمی کار در نظر گرفـتـه شده و نمیتوان بطور کامل آن را کنار گذاشت، لذا سعی کنید بکارگیری آنها را به حداقل رسانده و فقط در صورت لزوم از آنها استفاده نمایید.

پوستهای معمولی ( نه تیره نه روشن )

افرادی که دارای چنین رنگ پوستی هستند می توانند تقریبا از هر رنگ لباس استفاده کنند. از آنجاییکه هر دو رنگ روشن و تیره میتواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هردو رنگ می توان استفاده نمود و لی بهتراست پیراهن را هماهنگ با رنگ چشم انتخاب کرد.

رنگهای مناسب این گروه

– بژ
– آبی
– سورمه ای
– گندمی
– مشکی
– صورتی
رنگهای نامناسب این گروه
– مغز پسته ای
– بنفش
– قهوه ای تیره
– قرمز

تنها رنگهایی که در این گروه اصلا نباید بکاربرد، رنگهای نزدیک به رنگ پوست است. برای مثال اگر رنگ پوست شما زیتونی است، از پوشیدن لباسهای زیتونی یا قهوه ای خودداری کنید.

 

پوستهای روشن

این گونه افراد معمولا موهایی بلوند و روشن داشته و رنگ چشم آنها سبز، آبی، طوسی یا قهوه ای روشن است. رنگی مناسب این گروه است که با رنگ پوست تضاد داشته باشد.

رنگهای مناسب این گروه

– آبی ملایم
– قهوه ای
– بژ
– آبی سیر
– رنگی غیر از سفید
رنگهای نا مناسب این گروه
– قرمز
– صورتی
– نارنجی
– زرد
– ارغوانی

در این گروه بطور کلی باید از رنگهای خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد کافی با رنگ پوست به وجود آید. بکارگیری رنگهای گرم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.

 

راستی برای انتخاب رنگ لباسهاتون انتخاب رنگ کرم پودرتون هم خیلی مهمه پس با فشردن دکمه زیر از کرم پودر های فروشگاه آرایشی بیست هم دیدن بفرمائید

 

کرم پودرهای ماندگار

اشتراک گذاری کنید:

درباره‌ی مهندس درویش زاده پشتیبان لاین استور

همچنین ببینید

ماسک حبابی آمینواسید ایمیجز ضدجوش

فواید ماسک حبابی آمینواسید ایمیجز

فواید ماسک حبابی آمینواسید ایمیجز با سلام به همراهان عزیز آرایشی بیست  از مهترین فواید ماسک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *